Provincies | Groningen | Groningen | Happy Corner

Happy Corner

Oostersingel 102
9711XG Groningen (centrum)
Tel: 050???????

Score:


Kwaliteit
Kwantiteit
Prijs
Sfeer

Kwaliteit:
Kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Een korte beschrijving van je ervaring.

frankv

- 15 oktober 2008 21:22
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Als je vanaf een bepaald punt aan komt lopen lijkt de friettent erg klein maar als je binnenkomt valt dat nog wel mee. Ze serveren friet op een bord waar ik altijd wel vrolijk van word (helaas geen super groot bord). Ik als liefhebber van dunne frietjes heb hier een fijn dun frietje gegeten. De sfeer vind ik vrij neutraal al is het wel leuk dat er poster hangt over de gezonde feiten rond het frituren zo blijkt dat je 7 tot 13% van je adh vitamine c uit een portie friet kan halen.

Buikske

- 15 oktober 2008 20:07
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Van deze Happy Corner wordt ik niet echt vrolijk van, maar het is ook niet minder dan andere. Wel genoeg zitgelegenheid met placemats en friet op bord(wat altijd wel goed doet aan de hoeveelheid).

Giesbeest

- 15 oktober 2008 16:51
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Niets bijzonders

Frituurman

- 16 juni 2008 12:47
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Niet goed, niet slecht. Onderscheidt zich in mijn ogen niet van de gemiddelde friturist. Maar goed, 'k word altijd wel 'happy' van een patatje met. Ook bij de Happy Corner.

hooipak

- 14 juli 2007 22:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Geen opmerking ingevuld.