Provincies | Gelderland | Arnhem | Cafetaria Het Beumertje

Cafetaria Het Beumertje

Zaslaan 74
6823GJ Arnhem (geitenkamp)
Tel: 026???????

Score:


Kwaliteit
Kwantiteit
Prijs
Sfeer

Kwaliteit:
Kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Een korte beschrijving van je ervaring.

Rogert

- 13 april 2017 22:10
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
De zaak is inmiddels in andere (nederlandse) handen en heet nu "Het Beumertje". De friet is zoals zo vaak saaie en smakeloze fabrieksfriet gebakken in even saaie en smakeloze plantaardige olie, wat vandaag de dag helaas de norm is dankzij de gezondheidsfanatici. Binnenkort maar weer eens naar Belgie rijden.

Kafir

- 11 december 2005 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Chinezen weten wel goede friet te bakken, dat blijkt vaak te kloppen. Veel saus, maar dat mag bij een friet oorlog ook wel een beetje hoor.

soupytwist

- 14 november 2005 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Typisch wijkcafetaria. Tafeltjes en een bar om aan te zitten. Er wordt netjes gevraagd of we uitjes op onze friet oorlog willen. De pindasaus heeft twijfelachtige zwarte stukjes erin zitten maar smaakt verder prima, net als de friet. Wel een overdreven hoeveelheid saus over de friet.