Provincies | Gelderland | Arnhem | Cafetaria De Brasserie

Cafetaria De Brasserie

Op het Toneel 2
6836ND Arnhem (rijkerswoerd)
Tel: 026???????

Score:


Kwaliteit
Kwantiteit
Prijs
Sfeer

Kwaliteit:
Kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Een korte beschrijving van je ervaring.

Joost_B_de_liefhebber

- 12 maart 2010 10:08
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Een nette schone zaak naar mijn mening. Goeie friet en vooral lekkere pindasaus!

Bediening is duidelijk en snel en er draait gezellige muziek uit de speakers. Personeel is ook lekker relax wat ook fijn is.

Plakkende tafels is mij nog niet opgevallen maar dit kan ik mij goed voorstellen,

Zaak is netjes aangekleed en is goed ondrhouden.

WTULTC

- 23 november 2005 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
De zaak bestaat uit 2 delen. Een eetcafé en een friettent. De friet zit in een A2 bakje, dit is een verlaagd bakje wat ik nog niet eerder heb gezien. De friet is niet goed genoeg doorbakken en daardoor een beetje aan de zachte kant. De tafel plakte en was dus niet goed afgedaan.

soupytwist

- 22 november 2005 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Cafetaria annex eetcafé met twee verschillende ingangen, In het cafetaria-gedeelte is een lage bar van hout waarin de namen van gekken en dwazen uit het verleden gekrast staan. Ook erg plakkerig trouwens. Flinke portie friet en joppiesaus verkrijgbaar. Er schalde schlagermuziek uit de luidsprekers, wat samen met de plakkerige bar zorgde voor een minpunt van mijn kant. Friet iets te kort gebakken maar wel precies zout genoeg en niet te vet.