Frietopia bakt friet!

Frietopia staat bekend als erg kritisch als het over friet gaat. Toch willen we niet alleen de friet van anderen afkraken of ophemelen - we zijn ook best bereid zelf een poging te wagen. Maar daar hebben we jou bij nodig.

Donderdag vanaf 19:00 tot de friet op is.
Bij kerux in Nijmegen (Bel of mail voor meer info)

Kom langs en help ons. Help ons de friet die we bakken op te eten (dat kunnen we niet alleen). Help ons door kritiek te leveren op onze bakkunsten. En help ons er een gezellige avond van te maken! (En laat je vooral niet tegenhouden door het vorige blogje.)




Kafir
De volgende keer als ik in Devon ben zal ik er aan denken. ;-) 7 juni 2010 07:03


roliat
Waar je ook uitzonderlijk lekkere, eveneens huisgemaakte, frieten kunt eten is `the traditional village Pub of Plymtree' (in de buurt van Exeter), dus als je daar nog eens in de buurt bent...een aanrader. 5 juni 2010 18:24


Kerux
Hmm, zelfgebakken friet, jammie. Oh en de frietsnijder is geniaal. Foto's volgen nog. 4 juni 2010 08:21


Kafir
Verse friet kan heul lekker zijn, dat is onze eerste bevinding. ;-) 3 juni 2010 18:58


Kafir
Tot vanavond! 3 juni 2010 12:50


WTULTC
Laat ik dan helaas geen tijd hebben ivm ik op vakantie ga. Ik zal kijken of ze in Griekenland ook friet verkopen.

Later in het jaar zal mogelijk wel gaan. Lijkt me wel weer leuk om een meeting mee te maken. 2 juni 2010 19:48


Kerux
Eens kijken of we lekkere friet kunnen bakken en nee het wordt geen eetwedstrijd Canadese stijl. 2 juni 2010 08:54